Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 2

Număr anunț
DA21544223
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 33560527)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.485,71 RON
Valoare atribuită
1.485,71 RON
Data publicării
23.10.2018 13:02
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.485,71 RON

din 1.485,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.