Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE INTERVENTIE STRADA TAMAS-MOLDOVEANU, SAT BILCESTI, COMUNA VALEA MARE PRAVAT

Număr anunț
DA21530436
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Furnizor / câștigător
DRUM CONSTRUCT LOGISTIK SRL (CUI RO25707881)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101.708,86 RON
Valoare atribuită
101.708,86 RON
Data publicării
22.10.2018 12:42
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101.708,86 RON

din 101.708,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.