Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE INTERVENTIE PE STRADA SOCEANU-ALEODOR, SAT NAMAIESTI, IN COMUNA VALEA MARE PRAVAT
- Număr anunț
- DA21530400
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT LOGISTIK SRL (CUI RO25707881)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.898,01 RON
- Valoare atribuită
- 79.898,01 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 12:41
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
79.898,01 RON
din 79.898,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro