Ofertă acceptată Cumpărare directă

Genti de siguranta

Număr anunț
DA23128266
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02607 (CUI 24931537)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
35121400-2 · Genti de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
852,10 RON
Valoare atribuită
852,10 RON
Data publicării
24.05.2019 12:43
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

852,10 RON

din 852,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.