Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 22,0% sub estimat
Produse profesionale pentru spatat - detergenti
- Număr anunț
- DA21524118
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.079 RON
- Valoare atribuită
- 3.182,21 RON 22,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2018 08:56
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.182,21 RON
din 4.079 RON estimat
22,0%
Adjudecat la 78,0% din estimat · economie 896,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.