Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lama zapada (pentru Buldoexcavator JSB model 4CX)
- Număr anunț
- DA21527724
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
- Cod CPV
- 43313000-0 · Pluguri si turbine pentru zapada (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.882 RON
- Valoare atribuită
- 38.882 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 11:11
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.882 RON
din 38.882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro