Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator Motorola MC55, 2400 mAh
- Număr anunț
- DA21543276
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199 RON
- Valoare atribuită
- 199 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 12:25
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
199 RON
din 199 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro