Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile laborator

Număr anunț
DA21542745
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Protectia Muncii "Alexandru Darabont" (CUI RO1558391)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.023 RON
Valoare atribuită
1.023 RON
Data publicării
23.10.2018 12:05
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.023 RON

din 1.023 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.