Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canon LP-E17 - acumulator original Canon; Canon LP-E12 - acumulator pentru Canon; Canon LP-E6N

Număr anunț
DA21535552
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.488,26 RON
Valoare atribuită
1.488,26 RON
Data publicării
22.10.2018 16:59
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 17:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.488,26 RON

din 1.488,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.