Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de intretinere curenti slabi

Număr anunț
DA21534485
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
MIDAVI TEL SRL (CUI RO13963827)
Cod CPV
45314320-0 · Instalare de cabluri de retele informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
790,20 RON
Valoare atribuită
790,20 RON
Data publicării
22.10.2018 15:01
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

790,20 RON

din 790,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.