Ofertă acceptată Cumpărare directă

stingator cu pulbere si N2 tip P6, verificat stingator tipSM6, Verificat stingator tip G2

Număr anunț
DA21531884
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA"IULIU MANIU" Zalau (CUI 4566364)
Furnizor / câștigător
MATRA IMPEX PROD COM SRL (CUI RO4291158)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
908,02 RON
Valoare atribuită
908,02 RON
Data publicării
22.10.2018 13:31
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

908,02 RON

din 908,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.