Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea de marcaj rutier culoarea rosie, Vopsea de marcaj rutier culoare alba, diluant

Număr anunț
DA40566959
Autoritate contractantă
SC ECOSERV SIG SRL (CUI RO28696329)
Furnizor / câștigător
DEMACO OLIO S.R.L. (CUI 48781488)
Cod CPV
44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.521,25 RON
Valoare atribuită
8.521,25 RON
Data publicării
08.06.2026 09:01
Termen limită
13.06.2026 17:00
Data finalizării
09.06.2026 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.521,25 RON

din 8.521,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.