Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REPARATII SISTEM TVCI

Număr anunț
DA21541339
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI RO9178894)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.313,38 RON
Valoare atribuită
4.313,38 RON
Data publicării
23.10.2018 11:16
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.313,38 RON

din 4.313,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.