Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONITOR LCD ACER 19.5"

Număr anunț
DA23128750
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE DE MENTENANTA MIHAIL KOGALNICEANU S.R.L. (CUI 27257384)
Furnizor / câștigător
REL SYSPRO SRL (CUI RO11611085)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,73 RON
Valoare atribuită
335,73 RON
Data publicării
24.05.2019 13:00
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,73 RON

din 335,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.