Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONITOR LED MVA PHILIPS 23.6'

Număr anunț
DA23128459
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" SIBIU (CUI 9157670)
Furnizor / câștigător
DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
781,50 RON
Valoare atribuită
781,50 RON
Data publicării
24.05.2019 12:50
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,50 RON

din 781,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.