Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET SACI OS
- Număr anunț
- DA23122170
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI RO36241760)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 734 RON
- Valoare atribuită
- 734 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 08:53
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
734 RON
din 734 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro