Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat
REPARAȚII DEPOZIT PENTRU SARE , MATERIAL ANTIDERAPANT
- Număr anunț
- DA21474733
- Autoritate contractantă
- COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
- Furnizor / câștigător
- EVERDREAM MEDIA SRL (CUI RO21601461)
- Cod CPV
- 45262330-3 · Lucrari de reparare a structurilor din beton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.000,85 RON
- Valoare atribuită
- 38.874,06 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2018 15:27
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.874,06 RON
din 39.000,85 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 126,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.