Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CU CARACTER FUNCTIONAL

Număr anunț
DA23128832
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU TARNAVENI (CUI 24918759)
Furnizor / câștigător
PC HOST COMPUTERS SRL (CUI RO14602510)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,10 RON
Valoare atribuită
373,10 RON
Data publicării
24.05.2019 13:04
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,10 RON

din 373,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.