Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BRATARI IDENTIFICARE NARCIS NOU-NASCUTI
- Număr anunț
- DA23128136
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 22455100-5 · Bratara de identitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570,19 RON
- Valoare atribuită
- 570,19 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 12:38
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
570,19 RON
din 570,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro