Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie EKG / ECG 50mm x 30m Cardioline, Fukuda, Kenz S, Nihon Kohden, Siemens, Trismed, LifePack 5
- Număr anunț
- DA23126432
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204 RON
- Valoare atribuită
- 204 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 11:34
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
204 RON
din 204 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro