Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse farmaceutice

Număr anunț
DA21542465
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Onesti (CUI 4353137)
Furnizor / câștigător
2M FARM SRL (CUI RO14048858)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304,98 RON
Valoare atribuită
304,98 RON
Data publicării
23.10.2018 11:56
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

304,98 RON

din 304,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.