Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MIDAZOLAM AGUETTANT 5mg/ml
- Număr anunț
- DA21537855
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- HYPERICUM SRL (CUI RO12764176)
- Cod CPV
- 33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.839,02 RON
- Valoare atribuită
- 7.839,02 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 09:19
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.839,02 RON
din 7.839,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro