Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 24,2% sub estimat

Sapun dezinfectant lichid pt dezinf igienica a mainilor prin spalare - Dermanios Clorhexidine 4%

Număr anunț
DA21532212
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.700 RON
Valoare atribuită
4.320 RON 24,2% sub estimat
Data publicării
22.10.2018 13:41
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.320 RON

din 5.700 RON estimat 24,2%

Adjudecat la 75,8% din estimat · economie 1.380 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.