Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESOSTAT DIFERENTIAL AER (GAZE ARSE), DUNGS LGW 3 A2, PT. ARZATOR S3, 0.4-3MBAR

Număr anunț
DA21538367
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,59 RON
Valoare atribuită
470,59 RON
Data publicării
23.10.2018 09:35
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,59 RON

din 470,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.