Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE DE BIROU
- Număr anunț
- DA23129391
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI RO3429369)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605,38 RON
- Valoare atribuită
- 605,38 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 13:28
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
605,38 RON
din 605,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro