Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elagaj de arbori pe raza comunei Danicei,Jud. Valcea

Număr anunț
DA21534218
Autoritate contractantă
COMUNA DANICEI (CUI 2574190)
Furnizor / câștigător
COCO SERVAUTO S.R.L. (CUI RO33042029)
Cod CPV
77341000-2 · Elagaj de arbori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.250 RON
Valoare atribuită
40.250 RON
Data publicării
22.10.2018 14:50
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.250 RON

din 40.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.