Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXECUTIE TAPITERIE INTERIOARA MOTOPLANOR IS-28-M2 YR 810

Număr anunț
DA21531686
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
C.I.G. PRODCOM SRL (CUI RO18393530)
Cod CPV
34721000-7 · Planoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.720 RON
Valoare atribuită
1.720 RON
Data publicării
22.10.2018 13:24
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.720 RON

din 1.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.