Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,8% sub estimat
ASPIRATOR PROFESIONAL
- Număr anunț
- DA21528934
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Onesti (CUI 4353137)
- Furnizor / câștigător
- KARCHER ROMANIA S.R.L. (CUI 23533592)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.882,79 RON
- Valoare atribuită
- 6.482,77 RON 5,8% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2018 11:48
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.482,77 RON
din 6.882,79 RON estimat
5,8%
Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 400,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.