Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator DELL Optiplex 755 Tower

Număr anunț
DA23125676
Autoritate contractantă
COMUNA PISCU (CONSILIUL LOCAL PISCU) (CUI 3127018)
Furnizor / câștigător
SC ADAMSIT SOLUTIONS SRL-D (CUI RO30326999)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.490 RON
Valoare atribuită
2.490 RON
Data publicării
24.05.2019 11:06
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.490 RON

din 2.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.