Ofertă refuzată Cumpărare directă

executie lucrari de reparatii curente la imprejmuire gard din elemente prefabricate beton armat

Număr anunț
DA20556583
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
Furnizor / câștigător
PROTENCO BAU PROFESIONAL SRL (CUI RO36023633)
Cod CPV
45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.843,30 RON
Valoare finală
41.843,30 RON
Data publicării
07.06.2018 15:41
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.