Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED TN PHILIPS 223V5LSB, 21.5" Full HD, 60Hz, negru

Număr anunț
DA23120975
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIOCHINA (CUI 33557289)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32323000-3 · Monitoare video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,61 RON
Valoare atribuită
309,61 RON
Data publicării
23.05.2019 17:30
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,61 RON

din 309,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.