Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cadastru si intabulare

Număr anunț
DA21507183
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
GEO SERVICES ENGINEERING SRL (CUI 33799754)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.850 RON
Valoare atribuită
51.850 RON
Data publicării
18.10.2018 12:49
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.850 RON

din 51.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.