Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN HORECA 10 GR. ROTUND PT. UZ COMERCIAL

Număr anunț
DA21541405
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
BRID COM INTERNATIONAL SRL (CUI 28463994)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,50 RON
Valoare atribuită
178,50 RON
Data publicării
23.10.2018 11:18
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,50 RON

din 178,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.