Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pungi farmaceutice 5 AN ( 7 cm/13,5 cm ) / SET; 6 AN ( 9 cm/16 cm) / SET; 8 AN (11 cm/20,5 cm) / SET
- Număr anunț
- DA21540679
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
- Cod CPV
- 33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460 RON
- Valoare atribuită
- 460 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 10:54
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
460 RON
din 460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro