Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TN-221K TN221K TN 221K CARTUS TONER +TN-323 TN323 A87M050 CARTUS TONER
- Număr anunț
- DA23129150
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 483,61 RON
- Valoare atribuită
- 483,61 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 13:17
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
483,61 RON
din 483,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro