Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIA A 44 DE PLACI COMEMORATIVE(CRUCI) DESTINATE EROILOR MARTIRI AI REVOLUTIEI 16-22 DECEMBRIE
- Număr anunț
- DA21535136
- Autoritate contractantă
- Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
- Furnizor / câștigător
- ECHIPA ALFAS SRL (CUI RO31833728)
- Cod CPV
- 39296000-3 · Articole funerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.352,60 RON
- Valoare atribuită
- 82.352,60 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 16:13
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82.352,60 RON
din 82.352,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro