Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse birotice si papetarie

Număr anunț
DA21528591
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Reformat (CUI 13647875)
Furnizor / câștigător
ORION SERVICES & CONSULTING SRL (CUI RO19924495)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
687,74 RON
Valoare atribuită
687,74 RON
Data publicării
22.10.2018 11:37
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

687,74 RON

din 687,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.