Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezerva odorizant camera

Număr anunț
DA21535203
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DE ARTA IOSIF SAVA (CUI 20769395)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39811100-1 · Odorizante de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198 RON
Valoare atribuită
198 RON
Data publicării
22.10.2018 16:19
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198 RON

din 198 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.