Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bleomicina 15000UI-pulb.pt.sol.inj./perf. x 6ml x 1fl.-Accord Healthcare PL

Număr anunț
DA40560475
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.410,20 RON
Valoare atribuită
3.410,20 RON
Data publicării
05.06.2026 09:49
Termen limită
13.06.2026 17:00
Data finalizării
09.06.2026 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.410,20 RON

din 3.410,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.