Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale de constructie

Număr anunț
DA21537548
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.447,20 RON
Valoare atribuită
2.447,20 RON
Data publicării
23.10.2018 09:08
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.447,20 RON

din 2.447,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.