Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MANUSI EXAMINARE NITRIL ROZ - VERDE - NEGRU - nepudrate 100buc, Recoltor sputa
- Număr anunț
- DA21544564
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
- Cod CPV
- 18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.430 RON
- Valoare atribuită
- 2.430 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 13:14
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.430 RON
din 2.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro