Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPLEMENTARE GDPR

Număr anunț
DA21543570
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TALPA (CUI 19028436)
Furnizor / câștigător
VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,67 RON
Valoare atribuită
1.680,67 RON
Data publicării
23.10.2018 12:37
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,67 RON

din 1.680,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.