Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de cusut Minerva Next141D, 14 programe, 850 rpm, Alb

Număr anunț
DA21543234
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
42715000-1 · Masini de cusut (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,13 RON
Valoare atribuită
336,13 RON
Data publicării
23.10.2018 12:24
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,13 RON

din 336,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.