Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rezerva aparat electric Essential Oil - odorizant Glade electric Lavanda si Violete
- Număr anunț
- DA21542983
- Autoritate contractantă
- Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 85142300-9 · Servicii de igiena (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 426 RON
- Valoare atribuită
- 426 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 12:14
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
426 RON
din 426 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro