Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service PC - curatare/inlocuire cooler CPU

Număr anunț
DA21538742
Autoritate contractantă
Agentia de Protectia Mediului Vrancea (CUI 4350424)
Furnizor / câștigător
SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare atribuită
126,05 RON
Data publicării
23.10.2018 09:46
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,05 RON

din 126,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.