Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLASA SUDATA 6000X2000X4 (100X100) 93862.
- Număr anunț
- DA21542808
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- REGENT SRL (CUI RO14041094)
- Cod CPV
- 44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.314 RON
- Valoare atribuită
- 4.314 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 12:08
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.314 RON
din 4.314 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro