Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEAM TERMOPAN + USA TERMOPAN

Număr anunț
DA23128195
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Porolissum al judetului Salaj (CUI 4494667)
Furnizor / câștigător
GROZA I. LIVIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO32944260)
Cod CPV
45441000-0 · Lucrari de montare de geamuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.040 RON
Valoare atribuită
3.040 RON
Data publicării
24.05.2019 12:41
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.040 RON

din 3.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.