Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOUSE LOGITECH M220

Număr anunț
DA23126430
Autoritate contractantă
Oras Livada (CUI 3896852)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,74 RON
Valoare atribuită
121,74 RON
Data publicării
24.05.2019 11:34
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,74 RON

din 121,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.