Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari reparatii scoala
- Număr anunț
- DA21539989
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DANEASA (CUI 25534128)
- Furnizor / câștigător
- STEFI ALEX CONSTRUCT YORK S.R.L. (CUI 38935032)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.832 RON
- Valoare atribuită
- 12.832 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 10:30
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.832 RON
din 12.832 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro