Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare magazie depozit

Număr anunț
DA21534934
Autoritate contractantă
COMUNA MANASIA (Consiliul Local al Comunei Manasia) (CUI 4365093)
Furnizor / câștigător
BIC METAL INDUSTRY S.R.L. (CUI 38863386)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.483,59 RON
Valoare atribuită
21.483,59 RON
Data publicării
22.10.2018 15:33
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.483,59 RON

din 21.483,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.